Informácie a krátky popis Svadobného a módneho fotografa Jozefa Ďureje.

Informácie a krátky popis Svadobného a módneho fotografa Jozefa Ďureje.
Web stránka www.fotografjd.sk fotografa Jozefa Ďureje a jeho obsah galérii, je majetkom a malou prezentáciou autora, medzinárodného fotografa s  uznaním ako Rakúskeho umelca od roku 2014, Slovenského pôvodu

Fotograf Jozef Ďureje je Autor všetkých fotografii, ktoré prezentuje vo svojich albumoch. Samozrejme je tu len malé percento z jeho bohatej tvorby.

Dlhoročné skúsenosti vo svete fashion, módnych agentúr, castingov, známych modeliek, osobností, módnych návrharov, umeleckých maskérov ako aj množstvo domácich a zahraničných zákaziek, klientov doma aj v zahraničí zaradili autora fotografii Jozefa Ďureje medzi medzinárodne uznávaných fotografov, Insitných umelcov a módnych profesionálnych odborníkov a fotografov doma aj v zahraničí. Svedčí  aj výstava v Africkom Nairobi a bohatá dlhoročná tvorba v oblasti Móda, Glamour, Portrét.

Nebolo vôbec jednoduché získať od autora týchto pár informácii, nakoľko on sám, hore uvedené informácie o sebe nepovažuje za vôbec dôležité. Skromnosť, vedomosti, bohaté skúsenosti, rutina, znalosť a snaha porozumieť, vcítiť sa do fotografovaných objektov, ktorými sú v 99%  ženy, ktoré majú každá svoje vrtochy, robia z neho jedinečného odborníka a profesionála, rozhľadeného a píjemného človeka s ochotou každému pomôcť.

Pýtate sa prečo fotograf Jozef Ďureje nepokladá za dôležité hore uvedené informácie?

Čítajte nasledovné a intel. človek, si dá odpoveď sám. Každý sám musí uznať, že za autora hovoría jeho výsledky, jedinečná nadčasová tvorba a nie ohováranie. Samozrejme, je mnoho neprajníkov v Slovenskej republike, presnejšie neprajníčiek, ktoré sa snažia rôznymi špinavými spôsobmi zviesť sa s ich pochybnou tvorbou na chrbte a umení  fotografa a zneužívať jeho meno a postavenie. Preto zdôrazňujem, že obsah a fotografie sú majetkom fotografa a Insitného, medzinárodne uznávaného umelca, Jozefa Ďureje a výlučne on je autorom uvedených fotografii, obrazov, produkcii vo všetkých galériách, medzinárodných portáloch. Zatiaľ nedal nikomu písomný súhlas  k použitiu  jeho fotografii, mena, priezviska,  ako súkromnej osoby, fotografa, umelca,  na rôznych súkromných webových stránkach a blogoch

Možno ešte stojí za dôležitú zmienku nasledovné:

– k fotografovaniu sa dostal na podnet známeho fotografa z Paríža

– pracoval ako fotograf 2.roky v Grécku takmer na všetkých plážach.

Vystavoval na Medzinárodnom kongrese žien z celého sveta za účasti Min. Kultúry,  Konzulov a vplyvných osobností z celého sveta v Nairobi v  Luxusnom Hotely Tribe.
Nafotil jednu z prvých nadčasových fotoprodukcii pre TV kanál, fashion TV ktorý je známym  po celom svete.
Fotografoval pre Talianske Kávové spoločnosti, Rakúske, Nemecké, Talianske spoločnosti. Spolupracoval s najvýznamnejšími Model.  agenturami po celom svete.

Taktiež stojí za zmienku, že sa postaral o prácu mnohým známym Slovenským modelkám doma a aj v zahraničí.

Robieval modelingové kurzy chôdze, kde učil dievčatá a ženy správnu chôdzu, držanie tela, základy Etikety, Spoločenského Protokolu, základne choreografie modeliek, kurzy líčenia, zmeny Image vplyvných žien a osobností.

Učil a vždy ochotne podal pomocnú ruku v začiatkoch, dnes už známym Slovenským fotografom, redakčným fotografom, ako fotografovať, komunikovať s modelkou, čo je jedna zo základných znalostí a podobne.

Toto sú všetko informácie, ktoré sa od neho nedozviete, tak ako už je hore uvedené, Jozef to nepovažuje vôbec za dôležité pre dnešnú dobu. Ako sám tvrdí, každý už všade bol a každý vie všetko a zároveň nič.  Sledovať takýchto ľudí  je celkom slušná zábava a nemieni sa vôbec zaoberať nevedomosťou druhých. Pre takých ľudí je najdôležitejšie sa dobre tváriť a prezentovať sa,  ako niečo skutočne vedieť, niečo v živote dokázať, niečo po sebe zanechať. To posledné je najdôležitejšie.

 

Súhrn: k fotografovaniu sa dostal na podnet známeho fotografa z Paríža

  • Vystavoval na Medzinárodnom kongrese žien z celého sveta za účasti Min. Kultúry,  Konzulov a vplyvných osobností z celého sveta v Nairobi, Hotel Tribe.
  • Nafotil jednu z prvých nadčasových fotoprodukcii pre TV kanál, fashion TV,  ktorý je známym takmer po celom svete.
  • Fotografoval pre Talianske Kávové spoločnosti, Rakúske, Nemecké spoločnosti.
  • Ako prvý nafotil príchod Pamely Anderson
  • Ako jediný má odfotografovaných v priebehu jedného mesiava 1.836 ženských portrétov
  • pracoval ako fotograf 2.roky v Grécku takmer na všetkých plážach.
  • Portréty pre súťaž Miss Fotomodella d‘ Europa 2020
  • Tvorí jedinečné umelecké obrazy.
  • Všetky autorské práva zastrešuje pre Jozefa,  Autorská agentúra LITA.

 

Niečo zo súkromia:

Rozvedený otec 3. detí z toho jedno má vo svojej opatere.

Miluje poriadok, výborne varí, vzorne sa stará o syna.

Nemá rád alkohol, ale rád si pofajčieva pri káve, miluje zákusky a sladkosti.

Rád pomôže každému.

Prekonal 3 extrémne ťažké roky so svojim zdravotným stavom, čo malo za následok 6 vážnych operácii.

Rád jazdí autom, hlavne dlhé cesty nikam.