Svadobné fotografovanie bola pamiatka na dlhé roky

Svadobný fotograf < Svadobné a predsvadobné fotografovanie

Svadobné fotografie
Svadobné a predsvadobné fotografovanie

Svadobné a predsvadobné fotografovanie bola a verím že stále aj je, pamiatka na dlhé roky až generácie. Dnes je to vo vačšine už len o mobiloch.

Berte do úvahy dôležitý fakt, že na Vaše fotografie či v dobrom alebo v zlom, sa budete pozerať, spomínať, smiať sa aj po dlhých rokoch, ako na krásnu spomienku vy, ale aj vaša vnučka, pravnučka, prapravnučka a ich deti. Myslíte si, že uchováte  fotografie vo vašom PC alebo v mobile viac ako 50 rokov? Ak áno, tak sa už dopredu pripravte na deň D, kedy to oľutujete a ten deň príde. 

 

 

Svadba, Matka a kočiar
Svadobné a predsvadobné fotenie

Svadobné fotografovanie neni len o tom, aby ste si dali niečo na facebook  Instagram a podobne, je to celkom drahý výdavok. Svadobná fotografia má vyzerať nadčasovo.

Svadobné fotografie by nemal fotografovať člen oslavy, rodiny, kolega z práce, sused. Často potom dochádza k veľkým slzám. Koľký z Vás si povedali, veď svadbu nám nafotí náša Janka, ona má foťák a má krásne fotky. Ale to si len ty myslíš že má krásne fotky, z pohľadu odborníka má neprofesionálne a nepoužiteľné fotky.

 

 

Plánujete svadbu?
Sem napíš svoj e-mail. Ďakujem za prejavenú dôveru
Vyberte vhodnú odpoveď
Napíš ak vieš presný dátum a čas, alebo aspoň približne.
Neviem sem popísať všetky možné návrhy, ale niečo sa snaď hodí.
Dnešná doba sa prehúpla do sfery, kedy sú už Recenzie a Laiky vytvárané softverom, alebo si spoločnosti naimajú svojich ľudí na celodenné vypisovanie recenzii a Laikov.
Profesionál je osoba ktorá si musí platiť svoje podnikat. výdavky. Vačšinou je to osoba ktorá musí živiť aj svoju rodinu. Nakupovať novú techniku, soft. ktorá neni vôbec lacná. To najdôležitejšie však je to, že Vám dáva istoty, nezruší svoje dohody, nič sa nepokazí, neruší počas svadby a zachytáva všetko čo je dôležité a nefotí všetko čo sa hýbe.
Uveďte, aká cena by bola pre Vás prijateľná za celodenné fotografovane svadby od 10:00.24.00 hodiny. Prosím, reálne sa zamyslite a napíšte.
Rád by som sa dozvedel, akú má bežný klient predstavu o použitej sume s ktorou budú spracované jeho fotografie. Techniku je nutné neustále udržiavať v max spolahlivosti a super kvalite. Taktiež aj pridružený software, PC technika, plus prenájom študia, rozne dalšie poplatky.
Predsvadobná zmluva dáva záruku. Fotografa máte istého na 90%. Máte aspoň nejaké páky a istoty pre včasné dodanie fotografie v dopredu určenom termíne. Dáva každému vnútorný pokoj ale hlavne istoty. Vždy dbajte na také drobnosti ako max. najneskorší termín dodania fotografii, možnosti odstúpenia od zmluvy. Pozor, stačí aby došiel klient čo Vás preplatí a o zábavu máte postarané neg. slova zmysle. Profesionál a skúsený fotograf niečo podobne nespraví.
Sem napíšte, akú máte predstavu o čase, ktorý bude venovaný Vaším Svadobným fotografiam. Pre predstavu, čas zahrňuje, triedenie, úpravy, retušovanie, prvé stretnutie, odovzdanie fotografii. Možno si to málokto uvedomuje, ale po triezvom zhrnutí a vyučtovaní, sa rovná mzda na hodinu pre fotografa, menej ako mzda upratovačky na hodinu.