Články, Galerie

Deti a rodina

Rodiny a deti Slowak fashion and Wedding Photography by Philippe de Roiy,

Album deti a rodiny je môj malý prierez celkovej tvorby.

Pre deti a rodiny mám k dispozicii vlastný prenosné pozadie, ktoré je možné rozložiť kdekolvek aj u Vás doma.  Pricestujem na dohodnuté miesto, kde môžeme deti v kľude odfotografovať.  Najviac a najlepšie sa využíva domáce prostredie, ktoré deťom vyhovuje najviac.

Fotografovanie detí si vyžaduje viac času na prípravu. Rodičia od Vás je potrebné zabezpečiť pre deti dostatok odpočinku pre deti pred fotografovaním.

Fotografie detí, rodín nájdete aj v mojom albume s názvom deti na mojom facebooku https://www.facebook.com/fotografjozefdureje/media_set?set=a.242587963006161&type=3

 

Články, Kategória Art

Art Gallery

Art Galeria

Je samozrejme a prirodzené, že každému sa páči niečo iné. Ja však verím a viem, že si v mojom albume nájde každý návštevník,  min. jeden obraz, ktorý sa Vám zapáči, alebo sa pri niektorm z nich pozastavíte.

Základne informácie o obrazoch.

Každý obraz obsahuje množstvo detailov o danej osobe, jej citoch, mentalite, vlastnostiach dobrých, či zlých,  jeho, alebo jej rodine. Výber farieb tiež neni náhodný tak ako aj skryté detaily, ktoré sú rafinovane ukryté v každom obraze.

Články, Galerie, Moda

Portrety

Portrait Slowak models Photography by Philippe de Roiy