Čomu a komu sa venujem?fotografovaniu, Grafike v oblastiach – Fashion-Wedding-Portrait-Glamour-Family na trase Prievidza až po Bratislavu

Čo je Umenie

Umenie je výsledkom tvorivého procesu človeka. Umenie je produkt kultúry a v širšom zmysle sa jedná o činnosť založenú na vnímaní, predstavivosti, vedomostiach, ale aj intuícii.

Galérie sú výsledkom dlhoročného pôsobenia v Bratislave v zahraničí.

Info:+421 909 141 387

Po kliknutí na fotografiu zobrazíte  Galériu fotografii a obrazov.

Fashion
Fashion
Čl
Art
Glamour
Glamour
Wedding
Wedding
Familly
Familly
Portrait
Portrait
Celebrity
Celebrity
juh
Afrika
Art paintings
Art paintings
Art Colour
Art Colour
Art Kids
Art Kids
Art exhibitions
Art exhibitions

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

(5) komentár

 1. Erika Rapcanova hovorí:

  Je obrovskou poctou dostat prilezitost zvacnit svoju dusu prave tomuto umelcovi. Zvacnit formou nadherneho vyjadrenia clovekom pre ktoreho je kazda zena vynimocna, clovekom citlivym pre kazdu zensku dusu. Clovekom chapajucim potreby duse zenskej bytosti, tej citlivejsej a zranitelnejsej casti ludstva…Je umelec,ktory dokaze neuveritelnym sposobom formou citlivej hry so zenskou podstatou vyjadrit to najpodstatnejsie, co kazda zena v Sebe skryva. Krasu, tajomnost, jemnost detailov, rafinovanost vyjadrenia najhlbsej podstaty zenskosti..to vsetko clovek vnima pri pohlade na diela tohto umelca, ktory v kazdej zene vidi ovela viac ako bezny muz. Je to clovek, ktory dokaze precitit jemne detaily duse zeny a v obdivuhodnej podobe ich vlozit na platno. Dava kazdej zene moznost citit sa vynimocnou, nadhernou a obdivovanou bytostou. Jeho vyjadrenie nie je bezne, obycajne a lahko prehliadnutelne. Kazdy jeho obraz je castou jeho sameho. Ma dar, vdaka ktoremu je schopny pochopit nielen radost, ale aj smutok, zial a nelahke stranky zivota zeny a toto porozumenie vlozit do svojho diela, ktore sa stava dusevne hlbokym umenim vyzarujucim obdiv, uctu a pokoru k samotnej podstate zivota. Toto je dielo a umenie fotografa Jozefa a zaroven jeho podstata vnimania zeny.

 2. Mirka Blanarovičová - Praha hovorí:

  Naozaj krásna práca,väčšinou chceme kvalitné fotky, ale aspon také aby sme videli samich seba uspokojivo. Tieto obrazy sú presne také, ako nás vidi fotograf. Práve preto sú tak originálne….😉👍

  1. Monika hovorí:

   Ťažko nájsť slová akymi vyjadrit prácu tohto šikovného chlapa . Ak chcete zažiť krásne chvíle emócie a okamihy Vášho fotografovania ,určite odporučam fotografa Jozefa ako skvelého nielen fotografa, ale hlavne človeka. Jeho fotografie sú nádherne, nadčasové a zachytavaju presne to, čo má dobrá fotografia mať-krásu okamihu, emóciu, výraz a jednoduchost v jednej fotografii.To sa naučiť nedá, to musí mať fotograf v sebe.

 3. Janka Sojaková - Valaská, Slovakia hovorí:

  Nádherné fotky, obrazy, nádherná práca. Skvelo sa na tieto umelecké diela pozerá. Tvorba, ktorá má dušu a srdce. Mala som tú česť a Jožko spravil pre mňa obraz. Ďakujem a prajem v tvorbe a fotení len a len úspechy

  1. Gabriela hovorí:

   Jožka poznám osobne. Jeho práca je skvelá a hlavne vidno a cítiť, že to robí niekoľko rokov a baví ho to. Myslím ze kto ho bude mať na svadbe na oslave nebude ľutovať. Môžem len doporučiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.