Články, Galerie, Svadby

Svadobné ceny pre rok 2020

Svadobné ceny

 Individuálny prístup používam pri každom zákaznikovy. Snažím sa bezpodmienečne s každým sa stretnúť osobne. Počas stretnutia si dohodneme podrobnosti a preberieme všetky Vaše predstavy, vysvetlím výrazy, upresním moje požiadavky, tak ako aj požiadavky a predstavy klientov si zase musím vypočuť ja.

Klientom pracujúcim  mimo SR,  potrebné vieme vyriešiť aj telefonicky alebo emailom. avšak tu je celkom možné že sa nebudeme správne chápať a môže prísť k nedorozumeniu. Umelecké portrétne Svadobné fotografie si vyžadujú viac času a preto je potrebné si vyhradiť počas svadobného dňa aspoň 2 hodiny alebo je úplne fajn ak to zvládneme pred alebo po Svadobnom dni.
Fotím po celom území SR, AT, DE, CZ, IT a preto si k svadobnému balíku musím pripočítať aj náklady na dopravu, ktoré sú tiež predmetom dohody. Bývam v Prievidzi a cena dopravy je vždy individuálna. Cestovné náklady Vám upresním ešte pred Svadbou.

Svadobný Balík 1 Svadobný Balík 2 Svadobný Balík 3 Svadobný Balík 4
Svadobný fotograf

Máte na výber z našich 4 svadobných balíkov.

Svadobný fotograf

Zahrňuje rezervačný poplatok.

160 € 289 € 395 € 580 €
Rezervačný poplatok

Ak chcete mať rezervovaného fotografa, tento poplatok je povinný.

30 € 40 € 50 € 60 €
Príprava nevesty a ženícha
Obrad
Gratulácie
Skupinové fotografie svadobčanov
Svadobná hostina do 20:00 hod. do 01:00 hod. do 01:00 hod.
Upravených fotografií

Dodané na USB kľúči.

100ks 200ks 300ks 400ks
Umelecké portrétne fotografie
Retušovanie fotografií

20 kusov

Video s vybranými fotografiami
Miesto počítané od Prievidza Prievidza Prievidza Prievidza
Každý ďalší kilometer pristavenia nad 20km 0,29 € 0,29 € 0,29 € 0,29 €
Doplnková služba Cena
Sekundárny fotograf

Úlohou sekundárneho fotografa je fotografovanie vašej svadby z odlišného miesta, polohy, perspektívy a samozrejme dodáva vačší pocit istoty. Prečo istoty? Hlavný fotograf môže spadnúť, alebo príde k nejakej techn. poruche na technike a podobne.
Počas svadobného obradu sa hlavný fotograf sústreďuje predovšetkým na priebeh obradu a svadobný pár, pričom sekundárny fotograf zameriava svoju pozornosť na okolitý dav.Sekundárny fotograf je dôležitým subjektom pokiaľ si želáte na fotkách zachytiť prípravu nevesty aj ženícha, ktorý sa pripravujú v rovnakej dobe na rôznych (od seba vzdialených) miestach. V takomto prípade hlavný fotograf ostáva s nevestou, zatiaľ čo sekundárny fotograf fotí prípravu ženícha.

150 €
Umelecké portrétne fotografie

Táto služba zahrňa len fotografovanie umeleckých portrétov, bez viazanosti na foto balíky. Realizácia fotografovania trvá cca 2 – 3 hodiny podľa záujmu.
V cene (150 €) je cca. 20 vyretušovaných fotografií na prezentačnom USB kľúči. Všetky fotografie sú upravené a pripravené na tlač.

150 €
„Rande“

„Rande“ obsahuje fotografovanie páru buď „v civile“ exteriér, atelier. „Rande“ fotky sú vhodné na svadobné pozvánky ako darček pre rodičov. Snúbenecké „rande“ fotenie je perfektná príležitosť na vzájomné sa spoznanie a čo je veľkým plusom, stress a tréma je preč, ktorá je často prítomná pri fotení portrétov v svadobný deň. Umelecké fotografovanie (cca 1,5 – 2 hodiny). V cene balíka „RANDE“ (120€) je 12 vybraných vyretušovaných fotografií v dátovej podobe.

120 €
Každá ďalšia kópia USB 20 €
Video galéria pre svadobných hostí 30 €