fotografjd.sk

Prezentácia mojej fotografickej tvorby z predošlých rokov doma aj zahraničí.

Venujem sa Fotografovaniu, Grafike, Retušovaniu kurzom, školeniam v nasledujúcich oblastiach

– fotografia-Móda-Svadba-Portrét-Glamour-Rodina-Reality.

Móda
 Obrazy
Obrazy
Glamour
Glamour
Svadba
Svadba
Rodina
Portrét
Celebrita
Afriky
Afrika – Nairobi
Umelecké obrazy
Farebné obrazy
Art Kids
Art Kids
Výstavy umenia
Výstavy umenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

(5) komentár

 1. Je obrovskou poctou dostat prilezitost zvacnit svoju dusu prave tomuto umelcovi. Zvacnit formou nadherneho vyjadrenia clovekom pre ktoreho je kazda zena vynimocna, clovekom citlivym pre kazdu zensku dusu. Clovekom chapajucim potreby duse zenskej bytosti, tej citlivejsej a zranitelnejsej casti ludstva…Je umelec,ktory dokaze neuveritelnym sposobom formou citlivej hry so zenskou podstatou vyjadrit to najpodstatnejsie, co kazda zena v Sebe skryva. Krasu, tajomnost, jemnost detailov, rafinovanost vyjadrenia najhlbsej podstaty zenskosti..to vsetko clovek vnima pri pohlade na diela tohto umelca, ktory v kazdej zene vidi ovela viac ako bezny muz. Je to clovek, ktory dokaze precitit jemne detaily duse zeny a v obdivuhodnej podobe ich vlozit na platno. Dava kazdej zene moznost citit sa vynimocnou, nadhernou a obdivovanou bytostou. Jeho vyjadrenie nie je bezne, obycajne a lahko prehliadnutelne. Kazdy jeho obraz je castou jeho sameho. Ma dar, vdaka ktoremu je schopny pochopit nielen radost, ale aj smutok, zial a nelahke stranky zivota zeny a toto porozumenie vlozit do svojho diela, ktore sa stava dusevne hlbokym umenim vyzarujucim obdiv, uctu a pokoru k samotnej podstate zivota. Toto je dielo a umenie fotografa Jozefa a zaroven jeho podstata vnimania zeny.

 2. Mirka Blanarovičová - Praha hovorí:

  Naozaj krásna práca,väčšinou chceme kvalitné fotky, ale aspon také aby sme videli samich seba uspokojivo. Tieto obrazy sú presne také, ako nás vidi fotograf. Práve preto sú tak originálne….😉👍

  1. Ťažko nájsť slová akymi vyjadrit prácu tohto šikovného chlapa . Ak chcete zažiť krásne chvíle emócie a okamihy Vášho fotografovania ,určite odporučam fotografa Jozefa ako skvelého nielen fotografa, ale hlavne človeka. Jeho fotografie sú nádherne, nadčasové a zachytavaju presne to, čo má dobrá fotografia mať-krásu okamihu, emóciu, výraz a jednoduchost v jednej fotografii.To sa naučiť nedá, to musí mať fotograf v sebe.

 3. Janka Sojaková - Valaská, Slovakia hovorí:

  Nádherné fotky, obrazy, nádherná práca. Skvelo sa na tieto umelecké diela pozerá. Tvorba, ktorá má dušu a srdce. Mala som tú česť a Jožko spravil pre mňa obraz. Ďakujem a prajem v tvorbe a fotení len a len úspechy

  1. Jožka poznám osobne. Jeho práca je skvelá a hlavne vidno a cítiť, že to robí niekoľko rokov a baví ho to. Myslím ze kto ho bude mať na svadbe na oslave nebude ľutovať. Môžem len doporučiť.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Verified by MonsterInsights