Základné informácie a krátky popis Svadobného a Módneho fotografa.

Informácie a krátky popis Svadobného a módneho fotografa.

Web stránka www.fotografjd.sk fotografa a jeho obsah galérii sú majetkom a malou prezentáciou autora s medzinárodným  uznaním a od roku 2014 aj ako Rakúskeho umelca Slovenského pôvodu

Fotograf  Jozef Ďureje je Autor všetkých fotografii, ktoré prezentuje vo svojich albumoch. Samozrejme je to len malé percento z jeho bohatej tvorby.

Dlhoročné profesionálne skúsenosti vo svete fashion produkcii, módnych agentúr, castingov, známych modeliek, osobností, módnych návrharov, umeleckých maskérov, ako aj množstvo domácich a zahraničných produkcii, klientov doma v Prievidzi a v  Bratislave aj v zahraničí zaradili autora fotografii medzi medzinárodne uznávaných Fashion a Glamour fotografov, Insitných umelcov a módnych profesionálnych fashion odborníkov  doma aj v zahraničí.

Svedčí  o tom aj výstava v Africkom Nairobi v Bratislave a bohatá dlhoročná tvorba v oblastiach ako je  Móda, Glamour, Portrét.

Nebolo vôbec jednoduché získať od autora týchto pár informácii, nakoľko on sám, hore uvedené informácie o sebe nepovažuje za vôbec dôležité.

Skromnosť, vedomosti, bohaté skúsenosti, rutina, znalosť a snaha porozumieť, vcítiť sa do fotografovaných objektov, ktorými sú v 99%  ženy, ktoré majú každá svoje vrtochy, neduhy, robia z neho jedinečného odborníka a profesionála, rozhľadeného a príjemného človeka s ochotou každému pomôcť.

Pýtate sa prečo  nepokladá za dôležité hore uvedené informácie?

Čítajte nasledovné riadky a intel. človek, si dá odpoveď sám.

Každý si sám musí uznať, že za autora hovoría jeho bohaté a kvalitné výsledky, jedinečná nadčasová a bohatá tvorba.

Možno ešte stojí za dôležitú zmienku nasledovné:

– k fotografovaniu sa dostal na podnet známeho fotografa z Paríža Thomasa Smithsa.

– pracoval ako fotograf 2.roky v Grécku takmer na všetkých plážach.

Vystavoval na Medzinárodnom kongrese žien z celého sveta za účasti Min. Kultúry,  Konzulov a vplyvných osobností z celého sveta v Nairobi v  Luxusnom Hotely Tribe.

Nafotil jednu z prvých nadčasových fotoprodukcii pre TV kanál, fashion TV ktorý je známym  po celom svete.

Fotografoval pre Talianske Kávové spoločnosti, Rakúske, Nemecké, Talianske spoločnosti. Spolupracoval s najvýznamnejšími Model.  agenturami z celého sveta.

Taktiež stojí za zmienku, že naštartoval a  postaral sa o prácu mnohým, dnes už známym Slovenským modelkám doma aj v zahraničí.

Robieval modelingové kurzy chôdze, kde učil dievčatá a ženy správnu chôdzu, držanie tela, základy Etikety, Spoločenského Protokolu, základne choreografie modeliek, kurzy líčenia, zmeny Image vplyvných žien a osobností.

Učil a vždy ochotne podal pomocnú ruku v začiatkoch, dnes už známym Slovenským fotografom, redakčným fotografom, ako fotografovať, komunikovať s modelkou, čo je jedna zo základných znalostí a podobne.

Toto sú všetko informácie, ktoré sa od neho nedozviete, tak ako už je hore uvedené, Jozef to nepovažuje vôbec za dôležité pre dnešnú dobu.

Ako sám tvrdí, každý už všade bol a každý vie všetko a zároveň nič.

Sledovať takýchto ľudí  je celkom slušná zábava a nemieni sa vôbec zaoberať nevedomosťou druhých. Pre takých ľudí je najdôležitejšie sa dobre tváriť a prezentovať sa,  ako niečo skutočne vedieť, niečo v živote dokázať, niečo po sebe zanechať. To posledné je najdôležitejšie.

Súhrn: k fotografovaniu sa dostal na podnet známeho fotografa z Paríža

  • Vystavoval na Medzinárodnom kongrese žien z celého sveta za účasti Min. Kultúry,  Konzulov a vplyvných osobností z celého sveta v Nairobi, Hotel Tribe.
  • Nafotil jednu z prvých nadčasových fotoprodukcii pre TV kanál, fashion TV,  ktorý je známym takmer po celom svete.
  • Fotografoval pre Talianske Kávové spoločnosti, Rakúske, Nemecké spoločnosti.
  • Ako prvý nafotil príchod Pamely Anderson
  • Ako jediný má odfotografovaných v priebehu jedného mesiava 1.836 ženských portrétov
  • pracoval ako fotograf 2.roky v Grécku takmer na všetkých plážach.
  • Portréty pre súťaž Miss Fotomodella d‘ Europa 2020
  • Tvorí jedinečné umelecké obrazy.
  • Všetky autorské práva zastrešuje pre Jozefa,  Autorská agentúra LITA.

Niečo zo súkromia:

Rozvedený otec 3. detí z toho jedno má vo svojej opatere.

Miluje poriadok, čistotu, slušných ľudí, výborne varí, vzorne sa stará o svojho syna, priateľku Moniku a svoju fenku Lanu /Argentínska Doga/ a o svoju rodinu,  ktorá je pre neho vždy a za každých okolností na prvom mieste.

Nemá rád falošných ľudí, promiskuitné osoby, narkomanov, alkohol, ale rád si pofajčieva pri káve, miluje zákusky a sladkosti, rýchlu jazdu, prechádzky v lese so svojim psom.

Rád pomôže každému a nikdy nič za to neočakáva.

Prekonal 3 extrémne ťažké roky so svojim zdravotným stavom, čo malo za následok 6 vážnych operácii.

Rád jazdí autom, hlavne dlhé cesty nikam.

Miluje staré a starožitné veci, ktoré si rád sám reštauruje

Verified by MonsterInsights