Články Galerie Moda

Fotomodelka Europy 2020

Módny a svadobný fotograf

Castingy fotomodelka Europy končia a ja som začal realizovať prvé Portréty pre prvých 13 finalistiek. Prvé fotografovanie prebiehalolo hladko, práca bola pohodová, dievčatá užasné. Musím však dodať, že som musel fotografovať v prenajatom Štúdiu v Bratislave a nie v mojom komfortne a vysoko kvalitne vybavenom štúdiu, tak ako znela pôvodna dohoda.

Takže neduhy ako to, že som nepoznal štúdio, nepoznal som modelky, nepoznal som prácu MUA a to že všetko bolo potrebné zrealizovať na prvý pokus, bolo celkom dosť stresujúce.

Ďalšie fotografovanie bolo o týždeň. Všetky prekážky boli takmer obdobné, až nato, že som už poznal štúdio.

Tretie fotografovanie prebiehalo už v mojom štúdiu, ale to už bez prítomnosti MUA s modelkami ktoré sa nevedeli naličiť a plus sa každá ponáhľala viac ako ja.

Napokon sa začala realizácia a retušovanie.

Upraviť a vyretušovať 22 dievčat k spokojnosti aj samotnej riaditeľky bolo značne stresujúce, až tak, že sme sa xy krát pohádali, čo napokon skončilo tak, že som nariadil aby moje meno nikde v celej súťaži nefigurovalo. Mal som dosť odlišnú predstavu o samotnom priebehu. Dnes ľutujem, že som tam dodal svoju modelku s č.16 ktorá tam suverenne figuruje ako najmladší článok a dostáva sa jej najhoršej prezentácie/aspoň z môjho uhla pohľadu/ s najlepším portfoliom ktoré jej bolo zamietnute.

WordPress Image Gallery Plugin

 

O autorovi

Fotograf Prievidza, Bratislava

Verified by MonsterInsights